13 kwietnia 2024

Blog

co na potencje, leczenie potencji, jak wyleczyć się z seksu

USG piersi prywatnie

USG piersi dostarcza informacji i materiałów edukacyjnych dotyczących objawów, przyczyn, leczenia i współczynnika przeżycia raka piersi. Jest to przewodnik, którego autorem jest dr Ruben Garcia. Dostarcza wielu cennych informacji dotyczących choroby, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla pacjentów i ich rodzin. To jedna z ważnych publikacji ze świata badań nad rakiem. Zawiera wiele ważnych danych dotyczących objawów, rozwoju nowotworów, progresji raka i przeżywalności po rozpoznaniu.

Autorami serii USG piersi są Ruben Garcia, Hector Carrillo, Alejandra Guellar, Rosa Hidalgo, Yolanda Moret, Josefa Barrios, Estrella G. Mena, Ruben Barrios i Sonia Priscilla. Autorzy ci mają ponad 40-letnie doświadczenie w udzielaniu wskazówek w różnych dziedzinach dotyczących obrazowania piersi. Są bardzo biegli w dziedzinie ultrasonografii. W rzeczywistości są one bardzo dobrze znane w wykonywaniu mammografii cyfrowej lub radiografii cyfrowej pacjentom z rakiem piersi.

Przeczytanie treści tej publikacji jest obowiązkowe dla wszystkich osób, którym zależy na leczeniu raka piersi lub jego wczesnym wykryciu. Tekst zawiera szczegółowe informacje dotyczące historii guza, rozpoznania choroby oraz metod onkologicznych stosowanych w zabiegach chirurgicznych. W kolejnej części tekstu podsumowano dotychczasowe metody leczenia, w tym procedurę stosowaną do lokalizacji in situ, mammografię, ultrasonograficzne obrazowanie piersi, tomografię i metody immunohistochemiczne. Kolejna sekcja zawiera również ogólne wytyczne dotyczące postępowania z pacjentkami z podejrzeniem raka piersi.

Postępowanie onkologiczne obejmuje radioterapię i celowane chirurgiczne wycięcie guzów piersi.

Zostały one szczegółowo omówione. W tym okresie USG używa różnych terminów, takich jak radioterapia, kriochirurgia, pojedynczy foton i interferon gamma. Są to terminy używane do opisania metod wykorzystujących wiązki wysokoenergetyczne lub ultradźwięki do niszczenia komórek lub tkanek rakowych. Inne metody, takie jak leukotomia i chemoembolizacja, wykorzystują lasery.

Bardziej szczegółowo omówiono takie procedury, jak kriochirurgia, chirurgia laserowa pojedynczego fotonu i interferonu gamma oraz biopsja piersi. Zabiegi laserowe na pojedynczym fotonie i interferonie gamma są stosowane w leczeniu guzów o niewielkich masach, podczas gdy biopsje piersi są wykorzystywane do badania nieprawidłowej masy tkanki w tkance ocznej piersi. Pacjentkom z dużymi masami piersi i bez nawrotów można zalecić wykonanie zabiegu zwanego lobektomią. Po chirurgicznej resekcji tkanki ocznej Usg zaproponuje kurs terapii hormonalnej. Ta terapia okazała się skuteczna w leczeniu zarówno mężczyzn, jak i kobiet z uporczywymi nowotworami złośliwymi, takimi jak białaczka, rak szyjki macicy, białaczka, rak jajnika, rak nerkowokomórkowy, rak skóry i opóźnienie wzrostu.

Firma Usg opracowała kilka alternatywnych planów leczenia dla pacjentów, którzy mieli raka lub inne nieprawidłowe przypadki piersi. Obejmuje to nowatorskie podejście, w którym poprzeczne skanowanie magnetyczne, paracenteza i artroskopia są połączone z tomografią komputerową w celu wykrycia guzków i gruczolaków w piersi. Guzki to te wypełnione płynem i wyglądające jak solidny guzek. Gruczolaki to te wypełnione płynem i wyglądające jak implant, ale nie są bolesne ani podobne do torbieli.

W leczeniu nienowotworowego, łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, Usg opracował kilka metod, w tym niedawno opatentowaną terapię światłem pulsującym i obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego. Pierwsza z tych terapii była wcześniej stosowana przez FDA w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, stanu, w którym guzy pęcherza i jądra nie powiększają się ani nie zmieniają rozmiaru. Zabieg ten wymaga usunięcia gruczołu metodą laparoskopową i jest mało inwazyjny, co minimalizuje ryzyko powikłań. Następnie można wykonać przezpochwowe badanie ultrasonograficzne w celu uwidocznienia tkanki piersi i bardziej szczegółowego badania ultrasonograficznego; Następnie można wykonać mammografię przy użyciu tomografii komputerowej (CT) normalnej tkanki piersi.

Ze względu na jego wyłączne zastosowanie w zmianach łagodnych najczęstszymi wskazaniami związanymi z USG piersi są ból i ucisk w klatce piersiowej. Wskazania do tego ostatniego pojawiają się, gdy pacjent odczuwa ból podczas oddawania moczu i pochylania się. Wynika to z tworzenia cienkiej kapsułki, która całkowicie zakrywa gruczoł i zapobiega otwarciu przewodu żółciowego. Kapsułkę często można wyczuć gołym okiem, chociaż wizualizacja może być trudna bez ręcznego USG.